Sony Xperia Z3 - dřevo

Sony Xperia Z3 - dřevo

SXZ3D

Nový produkt

99,00 Kč

399,00 Kč

Také máte rádi dřevo? My rozhodně ano.

Dopřejte si materiálu, který je tak krásný a přitom tak lehký, odolný a pevný. Podívejme se na produkt, který splňuje ty 2 nejdůležitější věci. Funkcionalitu a estetičnost. Dřevěný kryt chrání Váš telefon proti pádům, nárazům, poškrábání, prachu. Je skvělé mít možnost na telefonu kryt, který je jedinečný a můžete mít jistotu, že stejný nemá na světě absolutně nikdo. Každý je totiž unikát.

„Raději budu mít v ruce přírodní materiál, který je s člověkem tisíce let - než ropu.“ Martin N.

O odolnosti musím říci, že ze zkušenosti mnoha lidí, kterým upadl telefon na tvrdo. Třeba i na beton, nebo asfalt, že je opravdu bytelný a pevný. Nemusíte se bát ani pádů na čelní část telefonu a to především díky tomu, že kryt je 1mm nad výšku vašeho displeje.

„Ahoj tak kryt perfektně ochrání telefon před pádem z 2 metrů na beton. Odzkoušeno.“ Filip V.

Materiál, ze kterého jsou naše dřevěné kryty vyrobeny je palisandr. Tmavé luxusní původem z jižní Ameriky(Panama, Bolívie, Guatemala, atd.), které je nejvhodnější k výrobě hudebních nástrojů. To hlavně proto, že výborným způsobem drží vyšší harmonické frekvence. Můžete jej znát také z nábytkářství, ve kterém je také velmi oblíben. Nepatří ale mezi nejlevnější, oblíbila si jej právě smetánka. Často se s ním můžete setkat také z řezbářství na sošky, nebo také k výrobě  šachových figurek apod.
Druhá možnost krytů je vyrobena z asijské traviny známé bambus.

Specialitou je gravírování

Specialitou je možnost gravírování do našich krytů, které naleznete v horní části webu sekce „Vlastní motiv“. Tato volba je u našich zákazníků velmi oblíbená. Ilustrace, texty, loga, vlastní design. Není problém, a to vše je v ceně.

Dřevěný dárek ke každé objednávce je samozřejmostí!


Ke každé objednávce přidáváme magnetku na lednici wooday a náramek s naším logem.

Related Products

Doba dodání 10 - 20 prac. dní

Omlouváme se, produkt je bohužel vyprodán!

199,00 Kč

Momentálně není k dispozici.

1 199,00 Kč

PayPal

Please wait...