Samsung Galaxy S8 Plus - Bambus

Samsung Galaxy S8 Plus - Bambus

SAS8Pb

Nový produkt

269,00 Kč

499,00 Kč

Popisek

Omlouváme se, ale produkt je vyprodán. 

Více informací

Také máte rádi dřevo? My rozhodně ano.

Dopřejte si materiálu, který je tak krásný a přitom tak lehký, odolný a pevný. Podívejme se na produkt, který splňuje ty 2 nejdůležitější věci. Funkcionalitu a estetičnost. Dřevěný kryt chrání Váš telefon proti pádům, nárazům, poškrábání, prachu. Je skvělé mít možnost na telefonu kryt, který je jedinečný a můžete mít jistotu, že stejný nemá na světě absolutně nikdo. Každý je totiž unikát.

„Raději budu mít v ruce přírodní materiál, který je s člověkem tisíce let - než ropu.“ Martin N.

O odolnosti musím říci, že ze zkušenosti mnoha lidí, kterým upadl telefon na tvrdo. Třeba i na beton, nebo asfalt, že je opravdu bytelný a pevný. Nemusíte se bát ani pádů na čelní část telefonu a to především díky tomu, že kryt je 1mm nad výšku vašeho displeje.

„Ahoj tak kryt perfektně ochrání telefon před pádem z 2 metrů na beton. Odzkoušeno.“ Filip V.

Materiál, ze kterého jsou naše dřevěné kryty vyrobeny je palisandr. Tmavé luxusní původem z jižní Ameriky(Panama, Bolívie, Guatemala, atd.), které je nejvhodnější k výrobě hudebních nástrojů. To hlavně proto, že výborným způsobem drží vyšší harmonické frekvence. Můžete jej znát také z nábytkářství, ve kterém je také velmi oblíben. Nepatří ale mezi nejlevnější, oblíbila si jej právě smetánka. Často se s ním můžete setkat také z řezbářství na sošky, nebo také k výrobě  šachových figurek apod.
Druhá možnost krytů je vyrobena z asijské traviny známé bambus.

Specialitou je gravírování

Specialitou je možnost gravírování do našich krytů, které naleznete v horní části webu sekce „Vlastní motiv“. Tato volba je u našich zákazníků velmi oblíbená. Ilustrace, texty, loga, vlastní design. Není problém, a to vše je v ceně.

Dřevěný dárek ke každé objednávce je samozřejmostí!


Ke každé objednávce přidáváme magnetku na lednici wooday a náramek s naším logem.

Related Products

Doba dodání 10 - 20 prac. dní

Omlouváme se, produkt je bohužel vyprodán!

199,00 Kč

Momentálně není k dispozici.

1 199,00 Kč

PayPal

Please wait...